Kontakta oss

Besöksadress
Torget 1, 673 32 Charlottenberg

Postadress
Box 66, 673 22 Charlottenberg

Telefon Medborgarkontoret
+46 (0)571-281 00

Fax Medborgarkontoret
+46 (0)571-281 03

Fax Vård och stöd
+46 (0)571-281 64

Medborgarkontoret öppettider

mån-tor 8.00-16.00

fre 8.00-15.00


 

 

 

Kontakta oss Skriv ut

 


Telefonlista

Riktnr 0571
 
     

Expedition

28380  
     
Rektor Mats Janson 28382 073-271 36 90
Bitr rektor Lisbeth Öjstrand
076-112 16 01  
Studie- och yrkesvägled. 2 8383 070-376 32 86
Skolsköterska 28384 070-523 62 68
Kurator 28385 070-302 44 43
Personalrum 28390
Mellanstadiet   070-190 54 27
Arbetsrum lärare 28391  

Spec ped Berit Karlsson

28381

070-190 54 26

Britt Elin Björndalen, fältassistent
  070-190 54 28

Marita Solbrekke, skolbibliotekarie

Maria Åhs, kökschef


28378


28375


  

Lärare

Riktnr 0571  

   

Åk 0-5


 
Vivi-Ann B Wargh 28397  viviann.wargh@edu.eda.se
Karin Olsson 28397  karin.olsson@edu.eda.se
Ewa Bryntesson 28397  ewa.bryntesson@edu.eda.se

Marie Magnusson

28397 marie.magnusson@edu.eda.se

Lena Oleniusson

28397  lena.oleniusson@edu.eda.se

Emelie Forsman

28390

emelie.forsman@edu.eda.se

Lillemor Hammarström 

28397 

lillemor.hammarstrom@edu.eda.se

Mona Guttke

28390 mona.guttke@edu.eda.se

Åk 6-9

   
Karin Göthberg 28390 karin.gothberg@edu.eda.se
Marianne Karlsson 28390 marianne.karlsson@edu.eda.se
Kristin Andersson 28390 kristin.andersson@edu.eda.se
Emily Wilke 28390 emily.wilke@edu.eda.se
Per-Arne Starck 28390 perarne.starck@edu.eda.se
Lisbeth Öjstrand  28390 lisbeth.ojstrand@edu.eda.se
Ingegerd Nytomt 28390 ingegerd.nytomt@edu.eda.se
Inger Axelsson 28390 inger.axelsson@edu.eda.se

Kerstin Axelsson

28390 kerstin.axelsson@edu.eda.se
Anna Eriksson 28390 anna.eriksson@edu.eda.se
Kristina Levin 28390 kristina.levin@edu.eda.se
Yexys Larsen 28390 yexys.larsen@edu.eda.se
Terese Carlsson  28390 terese.carlsson@edu.eda.se
Pernilla Skarfält 28390 pernilla.skarfalt@edu.eda.se
Erica Karlsson 28390 erica.karlsson@edu.eda.se
Thea Jörgensen 28390 thea.jorgensen@edu.eda.se
Katrina Falkevik 28390 katrina.falkevik@edu.eda.se
Mats Janson 28390 mats.janson@edu.eda.se
Elin Berggren 28390 elin.berggren@edu.eda.se
Beatrice Eriksson
28390 beatrice.eriksson@edu.eda.se

 

 

 

 




Sidansvarig: marita forslund

Mina favoriter
Spara sidan som favorit